Gdzie warto zatrzymać się blisko Sellarondy? Hotele i noclegi

30 grudnia 2022 Tagi , , , , , , , , ,

Sellaronda to wspaniałe miejsce, idealne na spędzenie ferii zimowych z rodziną lub samotnie. Może to być sportowy wypad lub spokojna, relaksująca podróż. Miejsc na nocleg blisko Sellarondy z pewnością jest wiele. Do wyboru są te w pobliskich miasteczkach takich jak Wolkenstein, St Ulrich, St. Christina, Corvara, LaVilla, Canazei, Campitello i Arabba. Oto kilka propozycji hoteli z booking.com, które mogą Cię zainteresować:

Najlepsze noclegi w Santa Cristina

Casa Vacanze

Ten obiekt znajdziesz w centrum St. Christina, zaledwie 50 metrów od wyciągu narciarskiego. Oferuje on komfortowe pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką oraz restaurację serwującą tradycyjne potrawy włoskie i tyrolskie. Goście mogą także korzystać z bezpłatnego parkingu i sauny.

San Luis

Ten 3-gwiazdkowy hotel położony jest w centrum St. Christina, zaledwie 50 metrów od wyciągu narciarskiego. Oferuje on przytulne pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką oraz restaurację serwującą tradycyjne potrawy włoskie i tyrolskie. Goście mogą także korzystać z bezpłatnego parkingu i sauny.

TOP3 hotele na narty w Corvara

La Perla

Ten 4-gwiazdkowy hotel znajdziesz w centrum Corvary, zaledwie 50 metrów od wyciągu narciarskiego. Oferuje on luksusowe pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką oraz basen z widokiem na góry. Goście mogą także korzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym.

Alpina

Ten 4-gwiazdkowy hotel leży w centrum Corvary, zaledwie 50 metrów od wyciągu narciarskiego. Oferuje on luksusowe pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką oraz basen z widokiem na góry. Goście mogą także korzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym.

TH Corvara

Ten luksusowy 5-gwiazdkowy hotel znajdziesz w Corvarze, zaledwie kilka minut jazdy samochodem od Sellarondy. Oferuje on eleganckie pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką. Goście mogą także skorzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym. Hotel Ski Lodge Alta Badia oferuje też usługi spa i wellness oraz specjalne menu dietetyczne dla gości.

Hotele na narty w Campitello

Cristina

Ten 3-gwiazdkowy hotel położony jest w centrum Campitello, zaledwie 100 metrów od wyciągu narciarskiego. Oferuje on przytulne pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką oraz restaurację serwującą tradycyjne potrawy włoskie i tyrolskie. Goście mogą także korzystać z bezpłatnego parkingu i sauny.

Eden

Ten 3-gwiazdkowy hotel znajdziesz w centrum Campitello, 100 metrów od wyciągu narciarskiego. Oferuje on przytulne pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką oraz restaurację serwującą tradycyjne potrawy włoskie i tyrolskie. Goście mogą także korzystać z bezpłatnego parkingu i sauny.

TOP2 hotele w Arabba

Hotel Boè Sport and Nature

Ten 4-gwiazdkowy hotel położony jest w centrum Arabby, zaledwie 50 metrów od wyciągu narciarskiego. Oferuje on luksusowe pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką, a także basen z widokiem na góry. Goście mogą także korzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym.

Astor

Ten 4-gwiazdkowy hotel leży w centrum Arabby, zaledwie 50 metrów od wyciągu narciarskiego. Oferuje on luksusowe pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką, a także basen z widokiem na góry. Goście mogą także korzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym.

Najlepsze noclegi na narty w San Cassiano

Ciasa Salares

Ten luksusowy 5-gwiazdkowy hotel położony jest w San Cassiano, również bardzo blisko Sellarondy. Oferuje on eleganckie pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką oraz basen z widokiem na góry. Goście mogą także skorzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym. Hotel Ciasa Salares oferuje także usługi spa i wellness oraz specjalne menu dietetyczne dla gości.

Armentarola

Ten luksusowy 5-gwiazdkowy hotel położony jest w San Cassiano, zaledwie kilka minut jazdy samochodem od Sellarondy. Oferuje on eleganckie pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką oraz basen z widokiem na góry. Goście mogą także skorzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym. Hotel Armentarola oferuje także usługi spa i wellness oraz specjalne menu dietetyczne dla gości.

Rosa Alpina

Ten luksusowy 5-gwiazdkowy hotel położony jest w San Cassiano, zaledwie kilka minut jazdy samochodem od Sellarondy. Oferuje on eleganckie pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką, a także basen z widokiem na góry. Goście mogą także skorzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym.

Narty w Selva di Val Gardena: noclegi

Garni Hotel

Ten 3-gwiazdkowy hotel położony jest w Selva di Val Gardena, również kilka minut jazdy samochodem od Sellarondy. Oferuje on komfortowe pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką, a takżerestaurację serwującą tradycyjne potrawy włoskie i tyrolskie. Goście mogą także korzystać z bezpłatnego parkingu i sauny.

Kristal

Ten luksusowy 5-gwiazdkowy hotel znajdziesz w Selva di Val Gardena, około kilka minut jazdy samochodem od Sellarondy. Oferuje on eleganckie pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką, a także basen z widokiem na góry. Goście mogą także skorzystać z sauny i łaźni parowej. Odwiedzający mogą dodatkowo zrelaksować się w barze hotelowym.

Noclegi w innych ośrodkach narciarskich

Edelweiss w Wolkenstein

Ten 3-gwiazdkowy hotel leży w centrum Wolkenstein, zaledwie 300 metrów od wyciągu narciarskiego. Oferuje on komfortowe pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką oraz restaurację serwującą tradycyjne potrawy włoskie i tyrolskie. Goście mogą także korzystać z bezpłatnego parkingu i sauny.

Faloria w Cortina d’Ampezzo

Ten 4-gwiazdkowy hotel leży w Cortina d’Ampezzo, blisko od Sellarondy. Oferuje on luksusowe pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką, a także basen z widokiem na góry. Goście mogą też korzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym. Hotel Faloria oferuje także bezpłatny wstęp do centrum fitness oraz bezpłatne rowery do wypożyczenia dla gości.

Adler Dolomiti w Ortisei

Ten luksusowy 5-gwiazdkowy hotel leży w Ortisei, zaledwie kilka minut jazdy od Sellarondy. Oferuje on eleganckie pokoje z bezpłatnym WiFi i łazienką, a także basen z widokiem na góry. Goście mogą także skorzystać z sauny i łaźni parowej oraz relaksować się w barze hotelowym.

Wszystkie powyższe hotele zapewniają doskonałą lokalizację, komfortowe warunki, a także udogodnienia dla miłośników narciarstwa. Możesz więc wybrać hotel, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.

Poprzedni

Gdzie zatrzymać się w Val Gardena? Najlepsze hotele na narty

Hotele na narty w Obertraun – Lista TOP najlepszych noclegów

Następny

Dodaj komentarz