Hotele na narty w Górnej Austrii – Lista TOP najlepszych noclegów

15 grudnia 2022 Tagi , , , , ,

Nie da się ukryć, że dla niektórych dopiero rozpoczyna się sezon zimowych wyjazdów. Wobec tego dokładają oni obecnie wszelkich starań do tego, by znaleźć dla siebie idealne i dopasowane miejsce na zimowy wyjazd. Okazuje się, że dla większości turystów stoki w północnych regionach Włoch czy we Francji nie są już wystarczające. Poszukują oni coraz to nowych i lepiej zorganizowanych miejsc, w których mogą liczyć na przeżycie niezapomnianej przygody. Wówczas szczególną uwagę warto zwrócić na region Górnej Austrii, gdzie możemy znaleźć szereg nowoczesnych ośrodków narciarskich, przy akompaniamencie świetnie rozwiniętej infrastruktury wyciągów. Jeśli więc zamierzmy się tam wybrać na narty, to które hotele będą najlepsze, by zarezerwować tam noclegi?

Najlepsze hotele na narty w Górnej Austrii w przystępnych cenach

Wyjazd do Górnej Austrii to z pewnością niesamowite przeżycie. Niemniej jednak warto mieć na uwadze to, że pod względem ekonomicznym, może być to dla nas także dość pokaźne obciążenie. Austria nigdy nie była krajem niskich cen, co przejawia się szczególnie w odniesieniu do terenów narciarskich. Jednocześnie okazuje się, że istnieją niskobudżetowe hotele, które powinny pomóc nam nieco więcej zaoszczędzić. Na które z nich warto zwrócić uwagę?

Ferienwohnungen Kern

Ten hotel znajduje się w niewielkim ośrodku narciarskim w Górnej Austrii – Weyregg. Nie możemy oczekiwać po tym obiekcie zbyt wiele udogodnień, jednak cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Możemy się tam zatrzymać już za około 120 złotych za noc od osoby.

Exklusiv Apartment Scheichl

To kolejny hotel, który powinien zainteresować niskobudżetowych turystów. Znajduje się on w miejscowości Unterach am Attersee w Górnej Austrii. Możemy się w nim zatrzymać za około 150 złotych za noc od jednej osoby.

Seehaus Familie Leifer

Ten hotel zlokalizowany jest w ośrodku narciarskim St. Wolfgang. Nie oferuje on co prawda basenu lub restauracji, jednak zatrzymamy się w nim już za 160 złotych za noc od jednej osoby, co jest wyjątkowo atrakcyjną ceną.

Najlepsze Hotele na narty ze SPA i sauną w Górnej Austrii

Basen to z pewnością jeden z wyższych standardów, jakie możemy oczekiwać w hotelach w Górnej Austrii. Jednocześnie takie udogodnienie nie będzie wystarczające dla niektórych z turystów, gdyż w kręgu ich zainteresowania, znajdują się o wiele wyższe standardy. Będą więc oni poszukiwali hoteli, które zapewnią im dostęp nie tylko do SPA, ale także i do sauny. Na które obiekty noclegowe w Górnej Austrii powinni więc oni zwrócić uwagę?

ibis Wels

Hotel ten – jak łatwo można się domyślić – został zlokalizowany w ośrodku narciarskim w Wels. Choć został on oceniony jedynie na trzy gwiazdki, to jednak goście mogą spodziewać się dostępu do SPA oraz saun.

AMEDIA Plaza Wels Kremsmünstererhof

Ten hotel również został zlokalizowany w miejscowości Wels. Jest to czterogwiazdkowy obiekt noclegowy, który gwarantuje nam dostęp do luksusowego SPA, łaźni parowej, a także do basenu.

Hotel z’Leithen

Ten hotel znajduje się w miejscowości Weng im Innkreis i oceniony został na trzy gwiazdki. Mimo wszystko trzeba podkreślić, że hotel ten zaoferuje nam wyjątkowo wysokie standardy zakwaterowania i dostęp do luksusowego SPA oraz saun. W obiekcie działa także kilka restauracji oraz barów.

Najlepsze hotele na narty w Górnej Austrii dla rodzin

Nie da się ukryć, że wyjazd do Górnej Austrii na narty, w towarzystwie całej rodziny może być jednym z lepszych rozwiązań. Dzieci z pewnością będą mogły korzystać z całego szeregu atrakcji, które zostały dla nich przygotowane w poszczególnych ośrodkach. Jednak które hotele i obiekty noclegowe w Górnej Austrii spełnią także inne potrzeby maluchów?

Gasthof Zum heiligen Nikolaus

To idealny obiekt noclegowy w Haibach, w Górnej Austrii, który spełni potrzeby rodzin z dziećmi. Hotel posiada bogatą ofertę pokoi rodzinnych i dodatkowo oferuje dostęp do placu zabaw.

Gasthof-Pension Urzn

Ten hotel zlokalizowany jest w Almunster w Górnej Austrii i będzie najlepszym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi. Okazuje się bowiem, że posiada on bogatą ofertę pokoi rodzinnych oraz salę zabaw.

Biohof Schwanser

Ten hotel znajduje się w miejscowości Steinbach i również powinien on spodobać się rodzinom z małymi dziećmi. Hotel ten jest jednym z częściej rekomendowanych obiektów, ze względu na to, że posiada on świetnie przystosowane pokoje rodzinne. Dodatkowo w jego ogrodzie znajduje się świetnie wyposażony plac zabaw dla dzieci.

Najlepsze hotele butikowe na narty w Górnej Austrii

Hotele butikowe to jedna z bardziej szczególnych grup obiektów noclegowych. Są one stworzone po to, by móc zaspokoić nawet najwyższe i najbardziej fantazyjne wymagania turystów. Faktem jest to, że są to hotele o najwyższych standardach zakwaterowania, gdzie można korzystać z luksusów i komfortu. Jednak tego typu obiekty nie powstają wszędzie. Wobec tego, czy znajdziemy je także w Górnej Austrii?

Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden – Adults only

Ten hotel jest jednym z najlepszych i najczęściej wybieranych hoteli butikowych w całym regionie Górnej Austrii. Jest on oceniony na cztery gwiazdki, jednak dysponuje własnym parkiem rozrywki wodnej i zapewnia gościom dostęp do całego szeregu udogodnień. W obiekcie działa aż 5 restauracji i kilka, różnorodnych barów. Do dyspozycji jest także siłownia i sala konferencyjna. Warto jednak podkreślić, że ten hotel butikowy przeznaczony jest tyko i wyłącznie dla dorosłych gości. Znajduje się on w Bad Leofelden.

Najbardziej luksusowe hotele w Górnej Austrii

Jeśli zależy nam na najwyższych standardach – a także na najwyższej ilości hotelowych gwiazdek – wówczas z pewnością będziemy poszukiwać takich obiektów noclegowych, które spełnią nasze wysokie wymagania. Wówczas powinniśmy skupić się na hotelach luksusowych. Które z obiektów w Górnej Austrii można więc zaliczyć do tej kategorii?

Seehotel Schwan

To czterogwiazdkowy i luksusowy hotel w Gmunden w Górnej Austrii. Goście mogą więc tam liczyć na wyjątkowo wysokie standardy zakwaterowania, a także na dostęp do szeregu udogodnień.

Park Hotel Hagenberg

To czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w miejscowości Hagenberg w Górnej Austrii. Możemy mieć tam dostęp do luksusowego SPA oraz do kilku restauracji wraz z barami. Co więcej, hotel organizuje również wiele atrakcji dla najmłodszych gości, więc może być świetnym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi.

Trans World Hotel Donauwelle

Ten hotel znajduje się w miejscowości Kaplanhof Linz i jest jednym z najbardziej prestiżowych obiektów w okolicy. Oceniony on został na cztery gwiazdki i oferuje on jednocześnie niezwykle wysoki standard zakwaterowania. Jest to hotel wyposażony w luksusowe SPA i kilka saun, a także siłownie i konferencyjne centrum. Znajduje się on jedynie 500 metrów od najbliższych stoków narciarskich.

Najlepsze hotele w Górnej Austrii z widokiem na góry

Nie da się ukryć, że tereny i regiony Górnej Austrii to przede wszystkim niesamowite widoki. Właśnie dlatego, wielu turystów poszukuje takich miejsc noclegowych, które zagwarantują im panoramiczne i niezapomniane widoki na górskie szczyty. Wówczas na które hotele w Górnej Austrii powinni oni zwrócić uwagę?

Dormio Hotel Obertraun

Ten hotel znajduje się w słynnym ośrodku narciarskim Górnej Austrii – Obertraun. Okazuje się, że oferuje on pokoje z panoramicznymi widokami na górskie szczyty.

Landhotel Mariensäule

Ten hotel z kolei znajduje się w niewielkiej miejscowości Werstein am Inn. Oferuje on wygodne i przestronne pokoje, z widokami na górskie stoki.

Ferienwohnung Kaltenleitner

To kolejny już obiekt noclegowy w Górnej Austrii, który zagwarantuje nam zakwaterowanie w pokojach, z panoramicznym widokiem na górskie stoki. Standard zakwaterowania jest dość wysoki.

Hotele blisko stoku – Górnej Austrii

Wielu turystów przyjeżdża do Górnej Austrii w konkretnym celu. Chcą się oni po prostu wyszaleć na nowoczesnych stokach i korzystać ze świetnych, zimowych warunków pogodowych. Jednak, by uniknąć ogromnych kolejek przy stokach, warto znaleźć hotel, który znajduje się najbliżej nich. Które obiekty noclegowe w Górnej Austrii zagwarantują nam bliskość stoków?

ALPRIMA Aparthotel Hinterstoder

Ten hotel znajduje się w niewielkim miasteczku Hinterstoder w Górnej Austrii. Co najważniejsze jednak obiekt ten znajduje się jedynie 300 metrów od stoków narciarskich w ośrodku Hinterstoder.

Traunseeresidenzen

To niewielki i dość skromny hotel w miejscowości Gmunden w Górnej Austrii. Oferuje on mimo wszystko dość wysoki standard zakwaterowania. Co więcej, od najbliższych stoków dzieli go jedynie kilometr, a goście obiektu mogą liczyć na bezpłatny transfer.

Harry’s home hotel & apartments

To kolejny hotel, który pozwoli nam nocować maksymalnie blisko stoków. Hotel znajduje się w miejscowości Steyr i oddalony jest od najbliższego stoku o jedynie 150 metrów. Oczywiście standard zakwaterowania jest dość przyzwoity.

Poprzedni

TOP 5 najlepszych ośrodków narciarskich na freeride we Francji!

Najlepsze ośrodki położone blisko stoków narciarskich we Francji

Następny

Dodaj komentarz