Hotele na narty w Pichl – Lista TOP najlepszych noclegów

15 grudnia 2022 Tagi , , , , , ,

Pichl to jeden z mniejszych ośrodków narciarskich, który w ostatnich sezonach stał się wśród turystów niezwykle popularny. Okazuje się, że turyści mogą tam korzystać z ponad 150 kilometrów tras zjazdowych, a także tras do freeride’u. Dodatkowo – zarówno na dzieci, jak i na dorosłych – czeka w Pichl cała masa zimowych atrakcji. Warto jednak zauważyć, że Pichl jest na tyle kameralnym ośrodkiem, że baza noclegowa jest dość mocno ograniczona. Jednocześnie znajdziemy ciekawe obiekty hotelowe nie tylko w Pichl, ale także w najbliższej okolicy. Na które z nich warto więc zwrócić uwagę?

Najlepsze hotele na narty w Pichl w przystępnych cenach

Z pewnością dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że wyjazd do Austrii pociągnie za sobą dość duże koszty. Jednocześnie, jeśli chcemy na tym nieco zaoszczędzić, wówczas możemy zdecydować się na zakwaterowanie w hotelu niskobudżetowym. Które więc obiekty w Pichl i w okolicy zagwarantują nam atrakcyjne ceny?

Zeffererhof

Ten hotel znajduje się około 900 metrów od Pichl. Jest to niewielki hotel o dość przyzwoitym standardzie. Możemy się w nim zatrzymać za jedynie 90 złotych za noc od osoby.

Gastehaus Purstl – Kocher

Hotel ten być może nie zagwarantuje nam dostępu do basenu i wielu udogodnień, jednak atrakcyjna cena powinna nas przekonać. Zatrzymamy się w nim za jedynie 120 złotych za noc od osoby. Hotel ten oddalony jest od Pichl o jedynie 500 metrów.

Gästehaus Sieder by Schladming-Appartements

Ten hotel znajduje się jedynie 800 metrów od Pichl. Zaoferuje on nam nie tylko przyzwoite standardy, ale także i wyjątkowo atrakcyjną cenę. Za noc zapłacimy bowiem jedynie 150 złotych – cena może ulegać nieznacznym zmianom w zależności od sezonu.

Najlepsze hotele na narty z pobliskim basenem w Pichl

Nie da się ukryć, że po całym dniu szaleństwa na stokach narciarskich, każdemu z nas należy się relaks i wypoczynek. Właśnie dlatego, niektórzy turyści poszukują noclegów z dostępem do basenu. Które hotele w Pichl i okolicy im to zagwarantują?

Eisbacherhof

Ten hotel został oceniony na trzy gwiazdki i znajduje się on jedynie 250 metrów od Pichl. Oferuje on gościom dostęp do krytego basenu i niewielkiej restauracji.

Frühstückspension Auer – Haus Kargl

Ten hotel również został oceniony na trzy gwiazdki. Podobnie jak poprzedni obiekt w tej kategorii, również oferuje gościom dostęp do krytego basenu.

Hotel Gleimingerhof – Reiteralm

Ten obiekt noclegowy znajduje się 800 metrów od ośrodka narciarskiego w Pichl. Oceniony został na trzy gwiazdki i oferuje nam dostęp do krytego i podgrzewanego basenu.

Najlepsze hotele na narty ze SPA i sauną w Pichl i okolicy

Nie każdy z turystów będzie zadowolony jedynie z dostępu do basenu. Wiele osób poszukuje bowiem o wiele wyższych standardów i liczy na to, że wybrany hotel zagwarantuje im zarówno dostęp do SPA, jak i do sauny. Jeśli należymy do takiej grupy narciarzy, wówczas jakie hotele w Pichl i w okolicy spełnią nasze wymagania?

Heisshof

Heisshof to obiekt oddalony około kilometr od Pichl. Oferuje on nam dostęp do luksusowego SPA, a także do szeregu łaźni parowych.

Hotel Pension Berghof

To kolejny, czterogwiazdkowy hotel, który znajduje się około 3 kilometry od Pichl. Również gwarantuje on nam dostęp do luksusowego SPA, basenu, łaźni parowych oraz dwóch restauracji.

Najlepsze hotele na narty w Pichl dla rodzin

Pichl to wyjątkowo rodzinny i klimatyczny ośrodek narciarski. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej zjeżdżają tu rodziny z małymi dziećmi. Jednocześnie rodzice muszą dołożyć wszelkich starań do tego, by znaleźć taki nocleg, który idealnie spełni potrzeby ich pociech. Które hotele w Pichl i okolicy są więc rekomendowane dla rodzin z dziećmi?

Alpenchalets Reiteralm

To jeden z najlepszych hoteli dla rodzin z małymi dziećmi, który oddalony jest od Pichl o jedynie 450 metrów. Oferuje on zakwaterowanie w rodzinnych pokojach i dostęp do sali zabaw dla dzieci.

Gleiming apartments

To kolejny hotel, który świetnie sprawdzi się w przypadku rodzin z małymi dziećmi. Znajduje się on jedynie 700 metrów od Pichl i również oferuje zakwaterowanie w pokojach rodzinnych.

Najlepsze hotele butikowe na narty w Pichl

Nie da się ukryć, że niektórzy turyści mają o wiele wyższe wymagania, a co za tym idzie, będą oni poszukiwać hoteli butikowych. Obiekty te zostały stworzone z uwzględnieniem najwyższych standardów, po to, by mogły spełnić oczekiwania luksusowych gości. Jednocześnie warto zauważyć, że tego typu hotele nie powstają wszędzie i – niestety – w Pichl i w najbliższej okolicy nie znajdziemy obiektu, który można sklasyfikować do tej kategorii. Niemniej jednak znajdziemy całkiem pokaźną ofertę innych, również luksusowych hoteli, więc możemy uznać je za swoisty kompromis.

Najbardziej luksusowe hotele w Pichl

Goście, dla których cena nie gra pierwszorzędnej roli, z pewnością zwrócą uwagę na najbardziej luksusowe hotele w Pichl i najbliższej okolicy. To właśnie one gwarantują dostęp do szeregu udogodnień i wysokie standardy. Wobec tego, które obiekty noclegowe w tym ośrodku narciarskim można zaliczyć do najbardziej luksusowych?

Almwelt Austria

To czterogwiazdkowy i wyjątkowo luksusowy hotel, który zlokalizowany jest jedynie 500 metrów od ośrodka w Pichl. Oferuje on dostęp do SPA, sauny, a także kilku restauracji.

Hotel Pichlmayrgut

To kolejny, czterogwiazdkowy hotel, który zaliczany jest do najbardziej luksusowych w okolicy Pichl. Możemy w nim oczekiwać najwyższych standardów zakwaterowania.

Najlepsze hotele w Pichl z widokiem na góry

Ośrodek narciarski w Pichl może pochwalić się wyjątkowo dogodną lokalizacją. Z każdej strony otaczają go bowiem górskie szczyty. Które więc hotele zagwarantują nam panoramiczne widoki każdego ranka?

Pension Mitterwallner

Ten hotel oddalony jest od Pichl o jedyne 800 metrów. Niemniej jednak jest on nam w stanie zaoferować zakwaterowanie w pokojach z panoramicznym widokiem na górskie stoki.

Stallhausl

To kolejny hotel, który spełni nasze marzenia o budzeniu się do przepięknych widoków. Zaoferuje nam zakwaterowanie w pokojach z panoramicznymi oknami i znajduje się on jedynie 300 metrów od Pichl.

Warterhof

Ten hotel zlokalizowany jest jedynie 1,5 kilometra od Pichl. Podobnie jak wcześniej wymienione obiekty, gwarantuje on nam zakwaterowanie w pokojach z panoramicznym widokiem na góry.

Hotele blisko stoku – Pichl

Stoki narciarskie w Pichl gwarantują każdemu z nas świetną zabawę. Jednocześnie, warto pojawić się tam już z samego rana, by uniknąć długich kolejek. Które więc hotele w Pichl i w okolicy znajdują się najbliżej stoków?

Appartment Ahornegger

Ten hotel zlokalizowany jest 800 metrów od Pichl. Oferuje on zakwaterowanie w dość wysokim standardzie, a najbliższy stok znajduje się jedynie 50 metrów od hotelu!

Fruhstuckspension Klockhof

Ten hotel oddalony jest około 600 metrów od Pichl. Niemniej jednak warto zauważyć, że od najbliższego stoku dzieli go jedynie 250 metrów.

Gasthof Gondelstube

Ten hotel oferuje nam nieco wyższe standardy zakwaterowania. Jest on oddalony od centrum Pichl o 700 metrów. Jednak do najbliższego stoku będziemy mieć jedynie 150 metrów!

Poprzedni

Najpiękniejsze miasteczka narciarskie, które warto zwiedzić

Narty w Górnej Austrii – najbardziej zimowym regionie kraju!

Następny

Dodaj komentarz