Narty w Filzmoos – Lista TOP najlepszych hoteli i noclegów

7 września 2022 Tagi , , , , ,

Filzmoos to jeden z tych ośrodków narciarskich, który w ostatnich sezonach cieszył się ponadprzeciętną popularnością. Tak naprawdę, miasteczko to zamieszkuje nieco ponad 1,5 tysiąca mieszkańców, jednak sezon zimowy przynosi tam znaczny napływ głodnych wrażeń narciarzy. Przede wszystkim warto wiedzieć, że ośrodek i tereny narciarskie Filzmoos stały się tak szeroko znane głównie za sprawą inwestycji, na jakie zdecydowały się władze Austrii. To właśnie w Filzmoos można obecnie cieszyć się najbardziej nowoczesnymi wyciągami narciarskimi, a także świetnie przygotowanymi trasami, którymi narciarze mogą szusować w dół po alpejskich stokach. Warto pamiętać o tym, że Flizmoos jest miasteczkiem świetnie przygotowanym nawet na największy napływ narciarzy. Można tam bowiem korzystać z szerokiej bazy gastronomicznej oraz rozrywkowej. Niemniej jednak nie można również zapomnieć o obiektach noclegowych, które dla większości narciarzy są najważniejsze. Wobec tego, jakie są najlepsze hotele i obiekty noclegowe w Filzmoos i na które z nich warto jest zwrócić uwagę?

Najlepsze hotele na narty w Filzmoos w przystępnych cenach

Austria to mekka narciarstwa i wszelakich sportów zimowych. Narciarze mają tam bowiem dostęp do nowoczesnych wyciągów i zróżnicowanych tras zjazdowych oraz do narciarstwa biegowego. Nie inaczej jest również w Flizmoos. Tam również można zachwycać się nowoczesnością infrastruktury. Jednocześnie nie da się ukryć, że karnety i sama podróż do Flizmoos może być wyzwaniem pod względem finansowym. Wobec tego niektórzy z podróżnych będą chcieli nieco więcej zaoszczędzić na noclegach. Które z nich są więc w przystępnej cenie?

Haus Izabella

Jest to obiekt noclegowy zlokalizowany około 3 kilometry od ścisłego centrum Flizmoos. Znajduje się on w cichej i spokojnej okolicy, pomiędzy wzgórzami. Oferuje on całkiem przyzwoity standard zakwaterowania, jednocześnie turyści nie powinni oczekiwać zbyt wielu wygód. Jednocześnie cena za noc, dla dwóch osób w tym hotelu to jedynie 140 złotych- bez względu na sezon.

Essl in Filzmoos

Essl in Flizmoos to kolejny hotel, który śmiało możemy zaliczyć do grupy noclegów w najbardziej przystępnych cenach. Za noc dla dwóch osób trzeba będzie zapłacić około 180 złotych. Niemniej jednak hotel ten ma wyjątkowo dobrą lokalizację, gdyż od centrum Flizmoos dzieli go jedynie 150 metrów, a od stoków Ski Amade dzieli go jedynie 400 metrów.

Mein Alpenstern

To również hotel, który dedykowany jest niskobudżetowym turystom. Mogą oni bowiem liczyć na zakwaterowanie w cenie jedynie 220 złotych za noc dla dwóch osób. Dodatkowo hotel ten może zagwarantować nam całkiem przyzwoite standardy i oddalony jest on o jedyne 800 metrów od ścisłego centrum Flizmoos.

Najlepsze Hotele na narty z basenem w Filzmoos

Nie da się ukryć, że całodniowe szaleństwo na stokach potrafi zmęczyć dosłownie każdego. Nic więc dziwnego, że niektórzy z narciarzy będą poszukiwać obiektów noclegowych, w których będzie możliwy relaks oraz wypoczynek. Zapewni im to z pewnością możliwość skorzystania z hotelowego basenu. Które hotele takowy posiadają?

Hotel Bischofsmutze

Jest to czterogwiazdkowy obiekt noclegowy, który znajduje się w odległości jedynie 400 metrów od centrum Filzmoos. Oferuje on dostęp do krytego basenu, a także do szeregu innych udogodnień. Goście mogą korzystać w nim również z hotelowej restauracji oraz basenu. Dodatkowo recepcja w hotelu działa tam przez całą dobę.

Hotel Alpenkrone

Jest to również hotel, który może pochwalić się czterema gwiazdkami. Wobec tego oczywistym jest fakt, że oferuje on wyjątkowo wysokie standardy zakwaterowania. Od centrum Filzmoos dzieli go jedynie 700 metrów. W hotelu jest basen, restauracja oraz szereg innych udogodnień dla turystów.

Landhaus Gabriele

Landhaus Gabriele to wyjątkowo rekomendowany obiekt noclegowy w Filzmoos. Znajduje się on około 4 kilometry od ścisłego centrum miejscowości i gwarantuje on dostęp do basenu oraz hotelowej restauracji. W sezonie letnim istnieje możliwość korzystania z basenu odkrytego.

Najlepsze Hotele na narty ze SPA i sauną w Filzmoos

Nie da się ukryć, że dla niektórych narciarzy sam dostęp do basenu może nie okazać się satysfakcjonujący. Okazuje się, że mogą oni poszukiwać o wiele wyższych standardów i udogodnień jak np. dostępu do SPA oraz sauny. Które hotele w Filzmoos będą im w stanie to zagwarantować?

Hotel Alpenblick

Jest to kolejny, trzygwiazdkowy hotel, który gwarantuje gościom dostęp zarówno do SPA, jak i do saun. Dodatkowo znajduje się on w odległości około 450 metrów od ścisłego centrum Filzmoos. W obiekcie dodatkowo działa hotelowa restauracja oraz bar.

Vital- und Wellnesshotel Hanneshof

Jest to dla odmiany hotel, który może pochwalić się oceną na miarę czterech gwiazdek. Standardem w nim jest dostęp do SPA oraz saun. Niemniej jednak turyści mogą liczyć na znacznie więcej udogodnień. Do ich dyspozycji pozostaje basen, jacuzzi oraz restauracja wraz z barem.

Najlepsze hotele na narty w Filzmoos dla rodzin

Narty w Filzmoos z całą rodziną to z pewnością jeden z lepszych pomysłów na to, by spędzić niezapomniany, zimowy wyjazd. Niemniej jednak dzieci zwykle mają o wiele większe wymagania, a co za tym idzie, rodzice zobowiązani są do znalezienia idealnego hotelu, który będzie wstanie je spełnić. Wobec tego, które hotele w Flizmoos są rekomendowane dla rodzin?

Haus Dorfblick

Jest to trzygwiazdkowy obiekt noclegowy, który jest dedykowany rodzinom z dziećmi. Maluchy mogą bowiem korzystać z placu zabaw w sezonie letnim, zaś w sezonie zimowym we wnętrzu została dla nich zaaranżowana sala do zabaw.

Auszeit Filzmoos

Jest to trzygwiazdkowy obiekt noclegowy w Filzmoos, który znajduje się jedynie 400 metrów od ścisłego centrum miasteczka. Jest to obiekt noclegowy, który oferuje możliwość zakwaterowania w pokojach rodzinnych oraz dostęp do sali zabaw dla najmłodszych.

Appartement Schorghofer

Jest to również jeden z tych obiektów noclegowych, które mogą się pochwalić oceną na miarę trzech gwiazdek. Jest to jednak hotel, który rekomendowany jest dla rodzin z małymi dziećmi. Gwarantuje on zakwaterowanie w pokojach rodzinnych, a także możliwość dopasowania do potrzeb konfiguracji łóżek. Dodatkowo obiekt ten oddaje do dyspozycji najmłodszych salę zabaw.

Najlepsze hotele butikowe na narty w Filzmoos

Hotele butikowe mają za zadanie spełnić wymagania najbardziej luksusowych i ekskluzywnych turystów. Zwykle tego typu hotele oferują najwyższe, możliwe standardy zakwaterowania, a także wiele udogodnień, z których goście mogą korzystać. Warto zauważyć, że tego typu hotele nie są dostępne wszędzie i niestety, nie znajdziemy ich także w Filzmoos. Nie ma tam bowiem żadnego obiektu noclegowego, który może zostać przyporządkowany do tej właśnie kategorii. Warto jednak zauważyć, że turyści nie powinni rezygnować ze swojego wyjazdu, gdyż w Filzmoos w dalszym ciągu można znaleźć takie obiekty noclegowe, które są wstanie zagwarantować maksymalnie wysoki standard i dostęp do szeregu udogodnień.

Najbardziej luksusowe hotele w Filzmoos

Wspomniane już zostało, że w Filzmoos istnieje całkiem dobrze rozbudowana baza noclegowa. Wobec tego nic dziwnego, że niektórzy turyści będą poszukiwali najbardziej luksusowych hoteli, które spełnią ich wysokie wymagania. Które hotele więc można zaliczyć do najbardziej luksusowych?

Hotel Neubergerhof

Jest to czterogwiazdkowy hotel oddalony jedynie o 4 kilometry od centrum Filzmoos. Gwarantuje on dostęp do szeregu udogodnień, więc turyści z pewnością nie będą mieli w nim powodów do narzekań.

Landhotel Alpenhof Filzmoos

To kolejny hotel w Filzmoos, który może pochwalić się oceną na miarę czterech gwiazdek. Dodatkowo znajduje się on jedynie 3,5 kilometra od centrum. Gwarantuje on dostęp do basenu oraz mnóstwo innych udogodnień dla swoich gości. Warto wspomnieć, że jest to hotel przyjazny środowisku.

Aparthotel Hirschenau

Jest to również czterogwiazdkowy obiekt noclegowy. Znajduje się on jedynie 500 metrów od centrum Filzmoos. W hotelu działa restauracja oraz bar, a także można liczyć na dostęp do SPA oraz basenów.

Najlepsze hotele w Filzmoos z widokiem na góry

Nie da się ukryć, że Filzmoos jest malowniczo usytuowane pomiędzy górskimi stokami. Nic więc dziwnego, że niektórzy z turystów, będą chcieli budzić się do takich widoków każdego ranka. Które hotele będą im wstanie to zapewnić?

Alpenhotel Wurzel

Jest to trzygwiazdkowy obiekt noclegowy, zlokalizowany jedynie 400 metrów od centrum miejscowości. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z panoramicznym widokiem na górskie stoki.

Bauernhof Krahlehenhof

To również hotel, który może się pochwalić trzema gwiazdkami. Oferuje on dla gości pokoje z panoramicznym widokiem na Alpy, a także niektóre z nich posiadają dodatkowo balkon lub niewielki taras.

Das Anja Alt Filzmoos

To trzygwiazdkowy hotel oddalony około 500 metrów od centrum Filzmoos. Gwarantuje on- podobnie jak poprzednie hotele- zakwaterowanie w pokojach z panoramicznym widokiem na góry.

Hotele blisko stoku – Filzmoos

Noclegi blisko stoków to z pewnością spełnienie marzeń każdego z narciarzy. Które obiekty noclegowe w Filzmoos są więc wstanie te marzenia spełnić?

Mittersteghof

Jest to hotel o całkiem przyzwoitych standardach. Największą zaletą tego hotelu jest z pewnością lokalizacja. Znajduje się on 4 kilometry od centrum Filzmoos i jedynie 150 metrów od terenów narciarskich Neuberg-Filzmoos.

Apartments Neue Post

Jest to trzygwiazdkowy hotel, który znajduje się jedynie 250 metrów od Filzmoos i około 5 kilometrów od najbliższego stoku narciarskiego. Hotel oferuje jednak bezpłatny transfer na stoki.

Haus Walter

Jest to również jeden z tych hoteli, który gwarantuje noclegi jedynie 3 kilometry od stoków narciarskich. Dodatkowo znajduje się on jedynie 4 kilometry od ścisłego centrum Filzmoos i oferuje całkiem wysokie standardy.

Poprzedni

Narty w Bludenz – Lista TOP najlepszych hoteli i noclegów

Narty w Söll – jednym z najlepszych ośrodków narciarskich na świecie

Następny

Dodaj komentarz