Narty w Mayrhofen – Lista TOP najlepszych hoteli i noclegów

20 grudnia 2022 Tagi , , , , , , , , , , ,

Mayrhofen to ośrodek narciarski w Austrii, który oferuje masę atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto wybrać się tam na wyjazd rodzinny, aby aktywnie wypocząć w towarzystwie przyrody. Wspaniałe szlaki, stoki narciarskie, najlepsze noclegi, widoki, a także najlepsze restauracje! Jaki nocleg wybrać będąc w Mayrhofen?

Najlepsze hotele na narty w Mayrhofen w przystępnych cenach

Elisabeth Hotel

Ten hotel położony jest blisko 7 kolejki linowej Penken, a także górskiej doliny Zillertal i jej dolin. Jest to hotel z optymalnymi cenami, a więc może sobie na niego pozwolić wiele osób. Hotel położony jest w centrum miasta Mayrhofen, w pobliżu terenów turystycznych i narciarskich, a dodatkowo łączy wspaniałe panoramy z wyjątkowymi chwilami odpoczynku i relaksu.

Hotel Berghof Mayrhofen

To czterogwiazdkowy hotel położony w samym środku malowniczej wioski Mayrhofen. Hotel ma przystępne ceny, a więc jest idealny na dłuższy wypoczynek, lub dla osób kochających spędzać czas blisko natury. Mieści się on w centralnej, ale cichej okolicy z widokiem na Alpy Zillertalskie. W hotelu znajduje się także strefa wellness, wraz z basenem i spa. Jest to także idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Neuhaus Zillertal Resort

Ten hotel istnieje od roku 1649 i łączy w sobie historię z nowoczesnością. Oferta cenowa hotelu jest optymalna, dzięki czemu wiele osób może sobie pozwolić na ten nocleg. Posiada duży ogród, w którym można zatracić się w jego uroku. Hotel posiada też strefę spa z basenem, gdzie można zrelaksować się i odpocząć.

Najlepsze Hotele na narty z basenem w Mayrhofen

Hotel Berghof Mayrhofen

To czterogwiazdkowy hotel położony w samym środku malowniczej wioski Mayrhofen. Mieści się on w centralnej, ale cichej okolicy z widokiem na Alpy Zillertalskie. W hotelu znajduje się także strefa wellness, wraz z basenem i spa. Jest to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Sport & Spa Hotel Strass

Ten hotel znajdziesz w centrum Mayrhofen, blisko kolejki linowej. Oferuje nie tylko wypoczynek, ale również czas poświęcony dla sportu. Hotel zaprasza osoby w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach. Znajduje się w nim nie tylko strefa spa i urody, lecz również centrum sportowe i fitness. Można w nim połączyć odpoczynek i relaks z wieloma aktywnościami.

ZillergrundRock Luxury Mountain Resort

To obiekt łączący ze sobą naturalność z nowoczesnością. Jest to luksusowy ośrodek górski położony u źródła Zillertal. Hotel w ofercie posiada strefę wellness z jacuzzi i basenem, gdzie można odpocząć i zrelaksować się, a także spędzić czas aktywnie. Zachwyca swoją unikalnością. Wokoło hotelu jest dużo zieleni i lasów.

Najlepsze Hotele na narty ze SPA i sauną w Mayrhofen

Hotel Alpenhof Kristall

Czterogwiazdkowy hotel w miejscowości Mayrhofen, posiadający w swojej ofercie nie tylko spa, ale również saunę. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek.

Elisabeth Hotel

Hotel jest położony jedynie 700 metrów od kolejki linowej Penken i górskiej doliny Zillertal i jej dolin. W swojej ofercie posiada spa, saunę oraz całą strefę wellness. 

Hotel Neue Post

To czterogwiazdkowy hotel położony w Tyrolu. Sauna oraz spa pozwala na wyjątkowe spędzenie czasu w tym hotelu. Z jednej strony wysokie szczyty górskie, a z drugiej – wyjątkowe chwile odpoczynku i przyjemności, które zapewniają długotrwały i niezapomniany relaks. 

Najlepsze hotele na narty w Mayrhofen dla rodzin

Hotel Berghof Mayrhofen

Jest to czterogwiazdkowy hotel położony w samym środku malowniczej wioski Mayrhofen. Hotel jest przyjazny dzieciom, dzięki czemu jest to miejsce chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi. Mieści się on w cichej okolicy z widokiem na Alpy Zillertalskie. W hotelu znajduje się dodatkowo strefa wellness, wraz z basenem i spa. Jest to miejsce zapewniające wypoczynek, relaks, ale również dużo atrakcji dla dzieci.

Neuhaus Zillertal Resort

Hotel łączy w sobie historię z nowoczesnością. Dzięki swojej tradycji jest często odwiedzany przez rodziny z dziećmi. Posiada on także duży ogród, w którym można zatracić się w jego uroku. Hotel posiada strefę spa, gdzie można zrelaksować się i odpocząć oraz spędzić aktywnie czas z dziećmi.

 Hotel Neue Post

Czterogwiazdkowy hotel położony w Mayrhofen. Sauna oraz spa pozwala na wyjątkowe spędzenie czasu w tym hotelu. Z jednej strony wysokie szczyty górskie, a z drugiej też wyjątkowe chwile odpoczynku i przyjemności, które zapewniają długotrwały i niezapomniany relaks. Hotel mieści się w spokojnym miejscu, co często jest zaletą dla odwiedzających to miejsce rodzin z dziećmi.

Sport & Spa Hotel Strass

Hotel mieszczący się w centrum Mayrhofen, blisko kolejki liniowej. Dzięki bliskiemu położeniu obok największych atrakcji to miejsce jest często odwiedzane przez rodziny z dziećmi. Oferuje nie tylko wypoczynek, ale również czas poświęcony dla sportu. Hotel zaprasza osoby w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach. Znajduje się w nim nie tylko strefa spa i urody, lecz również centrum sportowe i fitness. Można w nim też połączyć odpoczynek i relaks z wieloma aktywnościami.

Najlepsze hotele butikowe na narty w Mayrhofen

STOCK Resort

To pięciogwiazdkowy hotel położony w niewielkiej miejscowości Finkenberg w dolinie Ziller. Hotel w swojej ofercie posiada także luksusowe spa o łącznej powierzchni 5000 m². Obiekt położony jest dodatkowo w spokojnej okolicy, która pomaga w zrelaksowaniu się i odpoczynku.

Huber’s Boutique Hotel

Butikowy hotel w centrum Zillertal. Stworzony, by dawać przyjemność odwiedzającym gościom. Obiekt w swojej ofercie posiada strefę wellness oraz salon hotelowy. Jasne wykończenie hotelu pozwala na ogromny komfort. Hotel posiada też wszystkie pokoje z balkonem, co gwarantuje gościom dłuższy pobyt z naturą.

Alpenresort Thanner

Hotel z widokiem na góry, położony w Mayrhofen, jedynie 50 metrów od kolejki linowej Penkenbahn oraz 100 metrów od kolejki linowej Ahornbahn. W pobliżu obiektu jest mnóstwo atrakcji, takich jak restauracje i bary. Miejscowość zapewnia też dużo atrakcji dla osób w różnym wieku.

Najbardziej luksusowe hotele w Mayrhofen

STOCK Resort

To pięciogwiazdkowy hotel położony w niewielkiej miejscowości Finkenberg w dolinie Ziller. Hotel w swojej ofercie posiada luksusowe spa o łącznej powierzchni 5000 m². Hotel łączy w sobie naturę z nowoczesnym budynkiem. Obiekt dodatkowo położony jest w spokojnej okolicy, która pomaga w zrelaksowaniu się i odpoczynku.

ZillergrundRock Luxury Mountain Resort

To luksusowy hotel łączący ze sobą naturalność z nowoczesnością. Jest to luksusowy ośrodek górski położony u źródła Zillertal. Hotel w ofercie posiada też strefę wellness, gdzie można odpocząć i zrelaksować się. Zachwyca swoją unikalnością. Wokoło hotelu jest także dużo zieleni i lasów.

Huber’s Boutique Hotel

Luksusowy hotel w mieście Zillertal. Stworzony, by dawać przyjemność odwiedzającym gościom. Obiekt w swojej ofercie posiada też strefę wellness oraz salon hotelowy. Jasne wykończenie hotelu pozwala na ogromny komfort. Hotel posiada wszystkie pokoje z balkonem, co gwarantuje gościom dłuższy pobyt z naturą.

Najlepsze hotele w Mayrhofen z widokiem na góry

Sport & Spa Hotel Strass

To hotel mieszczący się w centrum Mayrhofen, blisko kolejki liniowej. Hotel posiada pokoje z widokiem na okolicę i góry.  Oferuje nie tylko wypoczynek, ale również czas poświęcony dla sportu. Hotel zaprasza osoby w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach. Znajduje się w nim nie tylko strefa spa i urody, lecz również centrum sportowe i fitness. Można w nim też połączyć odpoczynek i relaks z wieloma aktywnościami.

Hotel Berghof Mayrhofen

Jest to czterogwiazdkowy hotel położony w samym środku malowniczej wioski Mayrhofen. Mieści się on w centralnej, ale cichej okolicy z widokiem na Alpy Zillertalskie. W hotelu znajduje się też strefa wellness, wraz z basenem i spa. Jest to dodatkowo idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Hotel Rose

To czterogwiazdkowy hotel położony w Mayrhofen. W swojej ofercie posiada przestronne pokoje, w większości z balkonami z widokiem na przepiękną, górską okolicę. Hotel łączy w sobie tradycję z komfortem. Można tam usiąść na dużym tarasie lub wyjść na ogród, gdzie górska atmosfera zachwyci każdego.

Hotele blisko stoku – Mayrhofen

 Alpenresort Thanner

Hotel z widokiem na góry, położony w Mayrhofen, jedynie 50 metrów od kolejki linowej Penkenbahn oraz 100 metrów od kolejki linowej Ahornbahn. Jest to idealne miejsce dla osób kochających różnorodną aktywność. Bliskie położenie hotelu przy kolejkach liniowych pozwala też na wiele wycieczek! W pobliżu obiektu jest także mnóstwo atrakcji, takich jak restauracje i bary. Miejscowość zapewnia dużo wrażeń dla osób w różnym wieku.

Sport & Spa Hotel Strass

To hotel mieszczący się w centrum Mayrhofen, blisko kolejki liniowej. Oferuje nie tylko wypoczynek, ale również czas poświęcony dla sportu. Hotel zaprasza osoby w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach. Znajduje się w nim nie tylko strefa spa i urody, lecz również centrum sportowe i fitness. Można w nim połączyć odpoczynek i relaks z wieloma aktywnościami.

Gasthof Zillertal

To hotel położony kilometr od stacji kolejki górskiej Penkenbahn. Dzięki bliskiemu położeniu obiektu, z hotelu można bezpośrednio dotrzeć do kilku szlaków turystycznych via ferrata. Hotel posiada też bezpłatny, duży parking dla swoich gości.

Sprawdź także nasz wpis o okolicach tego ośrodka i najlepszych atrakcjach w Mayrhofen!

Poprzedni

Narty w Kirchdorf in Tirol – Lista TOP najlepszych hoteli i noclegów

Narty w St. Johann in Tirol – najlepszym ośrodku narciarskim w całej Austrii!

Następny

Dodaj komentarz