Narty w Mühlbach am Hochkönig – Lista TOP najlepszych hoteli i noclegów

20 grudnia 2022 Tagi , , , , , , , , ,

Wyjazd na narty do malowniczego ośrodka w Austrii jakim jest Mühlbach am Hochkönig to z pewnością jeden z lepszych pomysłów na romantyczne lub całkowicie rodzinne ferie zimowe. Ośrodek ten uważany jest za jeden z najbardziej klimatycznych i atrakcyjnych, a co więcej ma on narciarzom wiele do zaoferowania. Jeśli więc zapadła decyzja o wyjeździe do Mühlbach am Hochkönig, warto nieco bliżej przyjrzeć się najlepszym hotelom i noclegom, jakie tam na nas czekają!

Najlepsze hotele na narty w Mühlbach am Hochkönig w przystępnych cenach

Nie da się ukryć, że Austria nie słynie ze swoich przystępnych cen. Jeśli więc chcemy nieco zaoszczędzić, warto poszukać niskobudżetowych noclegów w Mühlbach am Hochkönig. Czy tam takie znajdziemy?

1. Haus Bonder-Scherer

To jeden z niskobudżetowych obiektów noclegowych w Mühlbach am Hochkönig. Za jedną noc osoba dorosła zapłaci jedynie około 110 złotych, co w Austrii nie zdarza się zbyt często.

2. Haus Julia

To kolejny hotel, który nie nadweręży budżetu turystów. Z jedną noc w tym obiekcie osoba dorosła zapłaci również około 110-130 złotych w zależności od sezonu.

3. Apartment Lausbaum

Ten hotel oddalony jest od centrum Mühlbach am Hochkönig o jedynie 100 metrów. Oferuje on zakwaterowanie w cenie od 150 złotych za jedną noc dla osoby dorosłej.

Najlepsze Hotele na narty z basenem w Mühlbach am Hochkönig

Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o wypoczynek, to nie ma lepszego miejsca niż hotelowy basen. Czy więc w Mühlbach am Hochkönig znajdziemy noclegi, które sprostają tym wymaganiom?

1. ALPENPARKS Hotel and Apartment

Jest to czterogwiazdkowy hotel w Mühlbach am Hochkönig. Oferuje on wyjątkowo wysokie standardy zakwaterowania, a co najważniejsze, możemy liczyć w nim na dostęp do kompleksu basenów.

2. Aparthotel Bergtraum

Ten hotel znajduje się jedynie 100 metrów od centrum Mühlbach am Hochkönig. Znajdziemy w nim basen, a także dostęp do parkingu oraz hotelowej restauracji. 

3. Haus Rainer

To kolejny z czterogwiazdkowych obiektów w Mühlbach am Hochkönig. Podobnie jak inne hotele w tej kategorii Haus Rainer oferuje nam dostęp do przestronnego basenu, a także do restauracji wraz z prywatnym parkingiem.

Najlepsze Hotele na narty ze SPA i sauną w Mühlbach am Hochkönig

Jeśli sam basen nie jest dla nas wystarczający, wówczas w Mühlbach am Hochkönig będziemy poszukiwać luksusowych hoteli z dostępem do SPA i sauny. Które z nich nam to zagwarantują?

1. Hotel Silberfux

To czterogwiazdkowy hotel oddalony o 4 kilometry od Mühlbach am Hochkönig. Oferuje on nam dostęp do luksusowego SPA, w którym można wypocząć, a także do kilku łaźni parowych.

2. Hotel Metzgerwirt

Ten hotel również może pochwalić się oceną na miarę czterech gwiazdek. Jest on oddalony od centrum Mühlbach am Hochkönig o 5 kilometrów. W hotelu tym znajdziemy prestiżowe i świetnie wyposażone SPA w towarzystwie saun.

3. Sonhof by Vitus Winkler

Ten hotel oddalony jest od centrum Mühlbach am Hochkönig o 6 kilometrów, jednak oferuje bezpłatny transfer na stoki narciarskie. Znajdziemy w nim luksusowe SPA, gabinety masażu, a także łaźnie parowe. Dodatkowo w obiekcie tym działa lokalna restauracja.

Najlepsze hotele na narty w Mühlbach am Hochkönig dla rodzin

Jeśli do Mühlbach am Hochkönig wybieramy się z całą rodziną, wówczas musimy znaleźć hotele, które są przyjazne maluchom i spełnią ich oczekiwania. Na które z nich warto zwrócić uwagę w Mühlbach am Hochkönig?

1. Ferienwohung Eva

To przyjazny i klimatyczny pensjonat w Mühlbach am Hochkönig. Oferuje on możliwość zakwaterowania w pokojach rodzinnych i salę zabaw dla maluchów.

2. Molteragut

To kolejny hotel, który spełni potrzeby rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Podobnie jak poprzedni hotel, oferuje on przestronne pokoje rodzinne z dodatkowym wyciszeniem.

3. Landhaus Christl

Ten hotel zlokalizowany jest jedynie 1,5 kilometra od centrum Mühlbach am Hochkönig. Oferuje on pokoje rodzinne, a także dobrze wyposażona salę zabaw dla dzieci.

Najlepsze hotele butikowe na narty w Mühlbach am Hochkönig

Hotele butikowe to wyjątkowe miejsca noclegowe, które zostały zaprojektowane tak, by spełnić najwyższe standardy. Czy jednak tego typu obiekty noclegowe znajdziemy w Mühlbach am Hochkönig?

1. Chalet on the Lake

Jeśli zależy nam na noclegu w hotelu butikowym, to Chalet on the Lake spełni nasze oczekiwania. Niemniej jednak hotel ten znajduje się 11 kilometrów od Mühlbach am Hochkönig. Jest to pięciogwiazdkowy hotel, uważany za najlepszy w okolicy. Znajdziemy w nim szereg udogodnień dla gości jak np. luksusowe SPA, gabinety masażu, a także restaurację i kompleks basenów. Do dyspozycji gości jest całodobowa recepcja oraz obsługa pokojowa. Co więcej, do hotelu przynależy również parking, który jest strzeżony i darmowy- oczywiście jedynie dla gości obiektu.

Najbardziej luksusowe hotele w Mühlbach am Hochkönig

Wielu turystów ceni sobie wypoczynek w najbardziej luksusowych warunkach. Wówczas na które hotele w Mühlbach am Hochkönig powinni oni zwrócić uwagę?

1. Aldiana Club Hochkönig

To czterogwiazdkowy hotel oddalony od centrum ośrodka o jedynie 800 metrów. Oferuje on zakwaterowanie z uwzględnieniem najwyższych standardów, a także dostęp do basenu i luksusowego SPA.

2. Ferienwohung Haus Meissl

Ten hotel może pochwalić się oceną na miarę czterech gwiazdek. Oferuje on wysoki standard zakwaterowania oraz dostęp do basenu i hotelowej restauracji.

3. Hotel Bergheimat

To kolejny z czterogwiazdkowych hoteli w Mühlbach am Hochkönig. Znajdziemy w nim przestronny basen, a także luksusowe SPA w towarzystwie gabinetów masażu.

Najlepsze hotele w Mühlbach am Hochkönig z widokiem na góry

Mühlbach am Hochkönig to ośrodek narciarski zlokalizowany w samym sercu Alp. Jeśli więc chcemy mieć co rano widok na górskie stoki, wówczas które hotele powinny nas zainteresować?

1. Das Chalet

To malowniczo zlokalizowany hotel, który oddalony jest od centrum Mühlbach am Hochkönig o jedynie 500 metrów. Oferuje on panoramiczne widoki na górskie szczyty.

2. SOUL MOUNTAIN LODGE

Ten hotel oddalony jest od centrum ośrodka narciarskiego o jedynie 450 metrów. Oferuje też widoki na góry.

3. Tauerenlodge Liz

Ten hotel oferuje nam pokoje z panoramicznym widokiem na górskie szczyty. Do centrum Mühlbach am Hochkönig jest jedynie 700 metrów, a do dyspozycji gości jest też oddany prywatny parking.

Hotele blisko stoku – Mühlbach am Hochkönig

Stoki narciarskie w Mühlbach am Hochkönig dostarczają wiele wrażeń. Jeśli chcemy nocować najbliżej nich, wówczas na które hotele warto zwrócić uwagę?

1. Appartmenthaus Hochkönig 1

Ten hotel być może nie zagwarantuje nam dostępu do basenu, jednak znajduje się on jedynie 250 metrów od najbliższego stoku narciarskiego w Mühlbach am Hochkönig.

2. Tauernlodge XL

Ten hotel znajduje się jedynie 450 metrów od najbliższego stoku narciarskiego. A dodatkowo oferuje on wysoki standard zakwaterowania i dostęp do parkingu!

3. Tauernlodge Mila

To kolejny hotel idealny dla narciarzy. Zlokalizowany jest on jedynie 550 metrów od stoków narciarskich w Mühlbach am Hochkönig i gwarantuje także dostęp do prywatnego parkingu.

A jeśli szukasz atrakcji i opcji spędzenia czasu, znajdziesz je w naszym wpisie o atrakcjach w Muhlbach!

Poprzedni

Najlepsze hotele na narty w Sölden – lista TOP noclegów

Narty w Hippach, Ramsau, Schwendau – najlepszych terenach narciarskich w okolicy Maryhofen

Następny

Dodaj komentarz